The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms

Vytas Ramanauskas, partneris

Vytas Ramanauskas gimė 1963.03.26. Advokatas nuo 2001 birželio mėn.
1992 m. baigė Vilniaus Universiteto teisės fakultetą. Prieš tai (1988) mokėsi Klaipėdos jūreivystės mokyklos laivavedybos fakultete ir, dirbdamas laivavedžiu, įgijo praktinės jūrinės patirties. Nuo 1992 m. iki 1996 dirbo vienoje iš Lietuvos laivybos kompanijų ir buvo atsakingas už kompanijos teisinių ir jūrinio draudimo klausimų sprendimą. Nuo 1996 m. kovo du metus stažavosi jūrinės teisės advokatų kontoroje Hill Taylor Dickinson Londone.
Advokato teisiniais patarimais ir atstovavimo teismuose ir arbitraže paslaugomis naudojasi Lietuvos ir užsienio šalių juridiniai ir fiziniai asmenys. Laivų draudimo, statybos, frachtavimo, remonto sutartys, laivų areštai Lietuvoje ir užsienyje, teisinės išvados užsienio advokatų kontoroms, laivų savininkų atsakomybės draudimo klubų atstovavimas - tai sritys, kuriose nuolat dirba advokatas.
Be teisinės pagalbos jūrinės teisės srityje advokatas teikia įmonių steigimo, reorganizavimo, pardavimo, įmonių teisinio audito, sandorių su užsienio partneriais sudarymo ir dėl jų kilusių ginčų sprendimo, skolų išieškojimo užsienyje teisines paslaugas.
Aktyviai dalyvauja įvairiuose seminaruose ir konferencijose Lietuvoje bei užsienyje, palaiko nuolatinius darbinius draugiškus ryšius su kolegomis. Yra www.shiparrested.com aktyvus narys. Moka lietuvių, rusų, anglų kalbas.
Laisvalaikio sportas-lauko tenisas

Tel.: +370 46 312393
Mob.: +370 687 42045
E-mail: v.ramanauskas@rplaw.lt

The Legal 500 – The Clients Guide to Law Firms